Cheeky Panda a ekologie

Cheeky Panda chrání přírodu i klima

Dne 8. března 2016 Cheeky Panda zahájila partnerství s firmou World Land Trust za účelem ochrany a obnovy deštného pralesa Khe Nuoc Trong ve Vietnamu. Tím bojujeme proti dvěma důležitým důvodům globální změny – odlesňování a nadměrné produkci CO2.

Tento projekt zajistí, že papír Cheeky Panda svou produkcí chrání stromy, rostliny a zvířata deštného pralesa a zároveň zanechá uhlíkově neutrální stopu.

Díky příspěvku WLT projekt vyvažuje potřeby lidí, volně žijících živočichů a životního prostředí a je navržen tak, aby splňoval mezinárodně uznávané standardy. Tato certifikace třetí stranou poskytne nezávislé posouzení pozitivních dopadů na klima, sociální oblast a biodiverzitu.

Pod kontrolou od kořínku po papír

Pečlivě sledujeme celý životní cyklus našich výrobků. Společnost Cheeky Panda oficiálně obdržela od společnosti Carbon Footprint akreditaci Carbon Footprint. Produkt Cheeky Panda má nižší emisní stopu. Emise na list toaletního papíru jsou o 31,0% nižší (0,31 gCO2e) ve srovnání s recyklovaným toal. papírem a o 65,5% nižší (1,31 gCO2e) ve srovnání s nerecyklovanými toaletními papíry.